Orzeł gra dalej w pucharze

Na pierwszej rundzie zakończyła się przygoda naszych seniorów z okręgowym Pucharem Polski. Nie było niespodzianki i do następnej rundy awansował czołowy zespół ligi okręgowej - Orzeł Wierzbica. Pierwsza połowa nie wskazywała na tak wysoki wynik. Gra była wyrównana, obydwie drużyny nie stworzyły zbyt wielu sytuacji bramkowych. Nieliczną, chwilę przed przerwą, wykorzystali goście, wychodząc na prowadzenie. Po zmianie stron niestety otworzył się worek z bramkami. Bramkę honorową zdobył Mikołaj Tryliński, a mecz zakończył się zwycięstwem Orła 6-1.

Pierwszy mecz ligowy seniorzy rozegrają w sobotę 19 sierpnia w Chomentowie.