"Lekki" falstart seniorów; zwycięstwa 2006 i 2009!

Fatalnie rozpoczęli rundę wiosenną nasi seniorzy. Przegrali na własnym boisku z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie 0-6. Mecz znakomicie ułożył się dla zespołu z Błotnicy, bo już w 5. minucie prowadził 1-0. Do przerwy przyjezdni zdobyli jeszcze 2 gole. Po zmianie stron rywale dalej punktowali błędy w obronie Młodzika i jeszcze trzykrotnie pokonywali naszych bramkarzy. Bardzo bolesna porażka naszego zespołu.

Niedzielę nasze drużyny kończyły z mieszanymi nastrojami. W 5 spotkaniach odnieśliśmy 2 zwycięstwa, tyle samo porażek i 1 mecz zakończył się remisem. Bardzo emocjonujący mecz w debiucie w ekstralidze rozegrali juniorzy z 2006. Do przerwy przegrywali z Pogonią Siedlce 0-1. Szybko po przerwie wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Siedlczanie doprowadzili do remisu, ale nasz zespół błyskawicznie odpowiedział i prowadzenia nie oddał do końca. Podopieczni trenera Piotra Cichawy wygrali więc 3-2. Bardzo dobre spotkanie rozegrali także zawodnicy trenera Karola Bugajskiego (2009). Pokonali na wyjeździe Radomiaka 3-1. Remisem 2-2 zakończył się mecz Młodzika 2010 z Beniaminkiem. Nasza drużyna objęła prowadzenie już w 1. minucie, ale na przerwę schodziła przegrywając 1-2. 3 minuty przed końcem udało się jej jednak wyrównać i tym samym zacząć rundę z 1-punktową zdobyczą. Wysokich porażek doznały roczniki 2007 i 2011. Ci pierwsi na wyjeździe przegrali z Kosą Konstancin 3-6, a ci drudzy 0-4 u siebie z Radomiakiem.

MŁODZIK RADOM - KS Błotnica 0-6 (0-3)

5`, 31`, 41`, 48`, 57`, 75`

Skład: M. Kolecki (61` S. Korcz), B. Marcinkiewicz (58` J. Gliński), D. Kalita ż (46` A. Rogowski), K. Mazur (46` J. Szydło), D. Leśniewski, A. Mąkosa, K. Pionka, R. Jopek (80` K. Wasik), M. Tyliński, J. Sambor (72` K. Kacprowicz)

R. Tuzinek 48'; F. Gryz 60', B. Karolak 80'; dla Pogoni: 20', 70'

Skład: K. Dżbik, D. Bilski, A. Frączek (80' B. Kapciak), B. Giza, A. Jakubowski, B. Karolak, R. Tuzinek, Sz. Prokopczyk (75' K. Królikowski), M. Dziakiewicz, W. Rokiciński (70' A. Bielawski), F. Gryz (85' M. Siczek)

TERMINARZ

TABELA

Kosa Konstancin - MŁODZIK RADOM 6-3 (5-1)

F. Bondarczuk 8`, 77`, 78` ; dla Kosy: 1`, 14`, 19`, 36`, 37`, 69`

Skład: B. Ważyński, J. Sadowski (72` G. Karpiński), K. Klimkiewicz, D. Strzałkowski ż, K. Kowalczyk (85` J. Jurczak), B. Korzeniowski (85` O. Czubak), F. Bogacz ż (58` M. Mizera), B. Kowalski, T. Michalski ż, D. Trojanowski (58` B. Szczepański), F. Bondarczuk