Dobry początek sezonu Młodzika 2009!

Udanie sezon rozpoczął Młodzik 2009! Nasz zespół pokonał na własnym boisku Żyrardowiankę Żyrardów 3-1. Spotkanie dobrze ułożyło się dla Młodzika. Pierwszą bramkę udało się zdobyć jeszcze przed przerwą. Po zmianie stron w przeciągu dwóch minut padły 2 kolejne gole, które mocno przybliżyły naszą drużynę do zwycięstwa. Gości było stać jeszcze na bramkę honorową.

Tak jak informowaliśmy mecz rocznika 2010 został przełożony na inny termin, a 2007 odwołany, ze względu na przeniesienie rywali do przeciwnej grupy. Następne ligowe spotkania w przyszły weekend, wtedy do gry wejdzie kilka kolejnych naszych zespołów.

MŁODZIK RADOM - AP Żyrardowianka Żyrardów 3-1 (1-0)

M. Kilmek 28`, S. Tatar 49`, 51` ; dla Żyrardowianki: 72`

Skład: B. Sułek, M. Kupidura, A. Gliński, J. Mizak, C. Roziński, B. Bugajski ż, B. Kaczmarczyk, K. Glista, B. Jopek, M. Klimek, S. Tatar oraz F. Szafrański, M. Florczak, F. Michalski, F. Glista, B. Maciejczyk, A. Zych